Meist

Firmast

L&V Investment Group OÜ on infotehnoloogia ja telekommunikatsiooni teenuseid osutav ettevõte.

Oleme keskendunud erinevate IT teenuste osutamisele. Lahendame klientide igapäevased mured, mis võivad kaasneda kaasaegse tehnikaga ja muudame klientide töö kiiremaks, muretumaks ja palju produktiivsemaks.
Valides meid oma IT-probleeme lahendama ei pea te enam muretsema erinevate tõrgete ja ebameeldivuste pärast, vaid saate keskenduda sellele mis on teile kõige olulisem.

Mis on meie missiooniks?
Pakkudes IT teenuseid nii firmadele kui eraisikutele oleme mõelnud sellele, et neil oleks üks kindel partner, kes tegeleks kõigi nende probleemide ja küsimustega.

Tänapäeva väga kiire tehnika arengu juures on kasulikum usaldada kõik need probleemid professionaalse IT firma hoolde, kes on kursis kõigi uuendustega, parimate seadmetega ja kes teab parimaid lahendusi. Keerukam ja kallim on koolitada välja oma spetsialiste ja kulutada aega ning energiat, mida saaksite selle asemel rakendada hoopis teile tulutoovamal viisil.

IT hooldusfirma on palju soodsam viis IT probleemide lahendamiseks. Te ei pea enam hoidma püsipalgal spetsialisti. Võite tellida teenust siis kui vajate seda. Samuti ei pea te muretsema enam oma spetsialistide kuluka koolitamise pärast.
Eriti kasulik on see teenus väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele kelle arvutipark vajab hooldamist, kuid püsipalgal spetsialisti hoida on liiga kulukas. Pealegi pole tema töökoormus piisavalt suur, vajate teda ju probleemide tekkimisel ja üks inimene ei suuda teha ja teada kõike, eriti nii kiiresti areneval ja suure infomahuga erialal. Otstarbekam on kasutada IT-terviklahendusi pakkuvat firmat. Selleks olemegi loonud teenuse “arvutikiirabi”.

Lisaks eelnevale oleme otsustanud erineda teistest firmadest ja muuta oma hinnapoliitikat. Oleme kaotanud teenuste tunnihinnad arvutite remondile meie kontoris. Leiame, et selline lähenemine on palju mugavam ja arusaadavam kliendile, kes tahab teada teenuse lõpphinda.
Abi otsides ja kohates 40 EUR suurust teenuse tunnihinda, tekib kliendil hirm. Puudub ettekujutus aja kulust vastava probleemi lahendamiseks (öeldakse, et teadmatus on inimese suurim hirm). Nii võivad üpriski hirmsad numbrid silme eest läbi käia ja tihti otsitakse kuskilt odavamat alternatiivi, mis aga võib osutuda ebakompetentseks abiks ja lõpptulemusena mitte sugugi odavamaks
Meie hinnad on astmelised. Esmalt analüüsime probleemi ja ütleme palju selle lahendamine maksma läheb. Kindlustunne on mugavus!

Meie peamisteks tegevusaladeks on:

  • Arvutite ja riistvara hooldus ning remont
  • Arvutite tarkvara hooldus
  • Arvutite riist- ja tarkvara uuendamine
  • Tarkvara, riistvara, lisaseadmete, arvutite ja võrguseadmete hankimine
  • Nõustame arvutite, riistvara, tarkvara ja seadmete hankimisel
  • IT alased konsultatsioonid ja mitmesuguste lahenduste väljatöötamine
  • Hoolduslepingud
  • Arvutivõrkude ehitus